| Szín | natúr, átlátszó |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8471800000 |
| Anyag | Bambusz |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 93×42×13 mm |
| Termék tömege | 41.67 g |
| USB hub | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
SeeHub átlátszó USB hub
Félig átlátszó, bambusz USB hub látható elektronikus alkatrészekkel, 2 USB és 2 USB-C porttal, USB 2.0. USB és USB-C csatlakozós kábellel.
Alapár: 2913 Ft + áfa
2552 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP864036
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Számítógép tartozékok, Technológia & Mobil, USB elosztók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Alja | Gravírozás (E3) | 0 | 30x70 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x70 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
![]() | II. Bambusz rész | Epoxy matrica (DO5) | Full Color | 93x42 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864036 | 2552 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 49 x 36.5 x 26 cm |
| Térfogat | 0.0465 m3 |
| Nettó súly | 12.5 kg |
| Bruttó súly | 13.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425810261 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



