| Szín | fekete, kék, piros, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Anyag | Újrahasznosított alumínium |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 80×10×36 mm |
| Termék tömege | 45 g |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 2×USB, 1×USB-C |
| USB csatlakozók száma | 3 |
| USB hub | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Raluhub USB hub
Újrahasznosított alumínium és újrahasznosított ABS műanyag USB hub 2 USB és 1 USB-C porttal, USB 2.0. USB és USB-C csatlakozású kábellel szállítjuk.
Alapár: 2066 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864022
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Számítógép tartozékok, Technológia & Mobil, USB elosztók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 60x25 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 60x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 60x25 mm | ||
![]() | II. Teteje - felső rész | Epoxy matrica (DO4) | Full Color | 80x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864022-05 (piros) | 872 db |
![]() | AP864022-06 (kék) | 1035 db |
![]() | AP864022-10 (fekete) | 4627 db |
![]() | AP864022-21 (ezüst) | 2961 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 44 x 22 x 27.5 cm |
| Térfogat | 0.02662 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425785484 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






