| Szín | natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Anyag | Bambusz |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 105×45×16 mm |
| Termék tömege | 75 g |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 2×USB, 1×USB-C |
| USB csatlakozók száma | 3 |
| USB hub | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Mobaru USB hub
Bambusz USB hub mobiltartó funkcióval. 2 USB és 1 USB-C porttal, USB 2.0. USB és USB-C csatlakozókkal.
Alapár: 2807 Ft + áfa
1278 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP864016
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Mobiltelefon & Tablet kiegészítők, Mobiltelefon tokok & Tartók, Számítógép tartozékok, Technológia & Mobil, USB elosztók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 60x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 60x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 60x30 mm | ||
![]() | II. Bambusz rész | Epoxy matrica (DO5) | Full Color | 78x45 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864016 | 1278 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 27 x 22 cm |
| Térfogat | 0.02079 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425786283 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



