| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8516797090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Méret | ø104×19 mm |
| Termék tömege | 105 g |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Keemun USB bögre melegítő
USB bögre melegítő bambusz borítással. Micro USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 2966 Ft + áfa
2817 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP722145
Kategóriák: Asztali kiegészítők, Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát, Számítógép tartozékok, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 30x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x5 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 40x5 mm | ||
![]() | II. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | ø75 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø75 mm | ||
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 293x203 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 293x203 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722145 | 2817 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 65 x 28 x 27 cm |
| Térfogat | 0.04914 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425730064 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok Plus öntapadós jegyzettömb
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 371 Ft |
| 200 db x | 326 Ft |
| 300 db x | 263 Ft |
Subyard A egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 400 Ft |
| 200 db x | 355 Ft |
| 300 db x | 281 Ft |
Subyard C egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 493 Ft |
| 200 db x | 449 Ft |
| 300 db x | 365 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





