| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Szilikon |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8507600090 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vinyl matrica, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 75×145×15 mm |
| Termék tömege | 166 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 4000 mAh |
| Napelemes | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 2×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Durabank USB power bank
Szilikon borítású, műanyag USB power bank 4000 mAh akkumulátorral, napelemes töltővel és 1 LED-es világítással. A termék micro USB töltőkábelt tartalmaz.
Alapár: 4449 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741932
Kategóriák: Környezetbarát, Power bankok, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Hátulja | Tamponnyomás (P3) | 2 | 50x25 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 65x25 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 253x258 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 253x258 mm |
![]() | V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 189x254 mm |
![]() | VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 189x254 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741932-02 (sárga fekete) | 1385 db |
![]() | AP741932-07 (zöld fekete) | 2044 db |
![]() | AP741932-10 (fekete fekete) | 8004 db |
![]() | AP741932-01 (fehér fekete) | 1898 db |
![]() | AP741932-05 (piros fekete) | 2048 db |
![]() | AP741932-06 (kék fekete) | 2218 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 54 x 24 x 21 cm |
| Térfogat | 0.02722 m3 |
| Nettó súly | 8.3 kg |
| Bruttó súly | 9.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425551157 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Plassi mobiltelefon-tartó
169 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 370 Ft |
| 200 db x | 315 Ft |
| 300 db x | 283 Ft |
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
EpoPhone képernyőtisztító
361 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 434 Ft |
| 200 db x | 320 Ft |
| 300 db x | 304 Ft |
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











