| Szín | fekete |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8517620000 |
| Anyag | Szilikon |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 265×38×10 mm |
| Termék tömege | 70 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Elem kapacitása | 180 mAh |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Jonathan okosóra
Többfunkciós bluetooth okosóra fém házban, 1,85″ TFT érintőképernyővel, 180 mAh újratölthető akkumulátorral és szilikon szíjjal. Számos egészségfigyelő és intelligens funkcióval rendelkezik, többek között pulzusszám-, vérnyomás- és oxigénszintmérő. Csatlakoztatható okostelefonokhoz egy ingyenes iOS és Android alkalmazással. Mágneses USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 7945 Ft + áfa
Cikkszám:
AP897094
Kategóriák: Írószerek, Okosórák, Órák & Karórák, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Kijelző alatt | Tamponnyomás (P3) | 1 | 20x5 mm |
![]() | II. Doboz | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 40x40 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP897094-10 (fekete) | 397 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 52 x 34.8 x 25.7 cm |
| Térfogat | 0.04651 m3 |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| EAN kód | 5996425815853 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



