| Szín | ezüst |
|---|---|
| Anyag | Alumínium szendvicslemez |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 9105210000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 220×220 mm |
| Termék tömege | 238.33 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
| Elem mellékelve | Nem |
| Elemek mennyisége és típusa | 1×AA |
BeTime Alu B falióra
Négyzet alakú, szálcsiszolt alumínium szendvicslemezből készült falióra egyedi grafikával. 1 db AA elemmel működik, elem nélkül szállítjuk. Az ár tartalmazza az UV LED emblémázás költségét. Minimum rendelési mennyiség: 25 db.
Alapár: 6022 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718631
Kategóriák: Faliórák, Órák & Karórák, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-UV) | Full Color | 220x220 mm |
![]() | II. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB1) | Full Color | 269x223 mm |
![]() | III. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK1) | Full Color | 269x223 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 59 x 39 x 37 cm |
| Térfogat | 0.08514 m3 |
| Nettó súly | 7.15 kg |
| Bruttó súly | 7.65 kg |
| Belső karton mennyiség | 400 db |
| EAN kód | 5996425453390 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fekete
10 - fekete fehér
Tempo bluetooth fejhallgató
8068 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 5877 Ft |
| 50 db x | 5323 Ft |
| 100 db x | 4927 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
Crystalline tolltartó
2648 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2534 Ft |
| 50 db x | 2315 Ft |
| 100 db x | 1898 Ft |
BeTime B falióra
3455 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2512 Ft |
| 100 db x | 2241 Ft |
| 150 db x | 2139 Ft |
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



