| Szín | fehér, natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 83×83×21 mm |
| Termék tömege | 240 g |
| USB csatlakozók száma | 1 |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Rabso vezeték nélküli töltős mobiltelefon-tartó
Újrahasznosított ABS műanyag mobiltelefon-tartó, bambusz borítású vezeték nélküli gyorstöltővel (15W). USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 6250 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800519
Kategóriák: Környezetbarát, Mobiltelefon & Tablet kiegészítők, Mobiltelefon tokok & Tartók, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 65x60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 65x60 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 60x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800519-01 (fehér natúr) | 564 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 44.6 x 22.6 x 22 cm |
| Térfogat | 0.02218 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425749752 |
Kapcsolódó termékek
Crystalline tolltartó
2648 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2534 Ft |
| 50 db x | 2315 Ft |
| 100 db x | 1898 Ft |
_16GB - fehér
_32GB - fehér
_4GB - fehér
_8GB - fehér
Redax USB memória
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva termékár nélkül
| 100 db x | 201 Ft |
| 200 db x | 158 Ft |
| 300 db x | 131 Ft |
BeTime D falióra
3125 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2291 Ft |
| 100 db x | 2036 Ft |
| 150 db x | 1972 Ft |
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


