| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3926909790 |
| Anyag | Fém |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø58×4 mm |
| Termék tömege | 21 g |
Magobik RABS mágneses mobiltartó
Mágneses mobiltartó újrahasznosított ABS-ből. Öntapadós fémgyűrűvel a mágneses felület nélküli telefonokhoz.
Alapár: 1271 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864129
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Mobiltelefon & Tablet kiegészítők, Mobiltelefon tokok & Tartók, Technológia & Mobil
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø25 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | ø30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | ø30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864129-01 (fehér) | 4995 db |
![]() | AP864129-10 (fekete) | 4777 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 34 x 16 cm |
| Térfogat | 0.026112 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425928386 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



