| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Anyag súly | 140 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929890 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 290×340×5 mm |
| Termék tömege | 22.5 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Táska terhelhetőség | 5 kg |
SuboProduce View egyediesíthető tároló zacskó
Egyedi gyártású, poliészter zacskó hálós felső résszel és húzózsinórral. Mindkét oldal alsó felületén szublimációs eljárással emblémázva. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 2901 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716406
Kategóriák: Strand & Bevásárló táskák, Táskák & Utazás, Zöldség-gyümölcs tasakok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 310x260 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 310x260 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 4.5 kg |
| Bruttó súly | 5.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605249 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
09 - barna
Market papírtáska
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 451 Ft |
| 200 db x | 390 Ft |
| 300 db x | 333 Ft |
CreaShop M egyedileg összeállítható bevásárló táska, közepes
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Plux füldugó
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 323 Ft |
| 200 db x | 273 Ft |
| 300 db x | 206 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
77 - szürke
Colote pamut bevásárlótáska
567 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 954 Ft |
| 100 db x | 823 Ft |
| 200 db x | 687 Ft |
01 - fehér
09 - barna
Boutique papírtáska
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 500 Ft |
| 200 db x | 443 Ft |
| 300 db x | 390 Ft |
Terminal bőrönd heveder
2436 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 1827 Ft |
| 100 db x | 1535 Ft |
| 150 db x | 1510 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

