| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Non-woven |
| Anyag súly | 80 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929890 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 340×290×145 mm |
| Termék tömege | 32 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
SuboShop B egyedi non-woven bevásárló táska
Egyedi grafikával ellátott non-woven bevásárlótáska betoldással és hosszú hordfüllel, 80 g/m². Teljes felületén szublimációs eljárással emblémázva. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 5857 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718776
Kategóriák: Bevásárló táskák, Strand & Bevásárló táskák, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 340x290 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 340x290 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 3.2 kg |
| Bruttó súly | 4.2 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425306023 |
Kapcsolódó termékek
Terminal bőrönd heveder
2436 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 1827 Ft |
| 100 db x | 1535 Ft |
| 150 db x | 1510 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Vidraw fényvisszaverő hátizsák
519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 909 Ft |
| 100 db x | 780 Ft |
| 200 db x | 651 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Cazure egyediesíthető irattáska
4981 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 3315 Ft |
| 100 db x | 3127 Ft |
| 150 db x | 3048 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Plux füldugó
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 323 Ft |
| 200 db x | 273 Ft |
| 300 db x | 206 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Tissa cipőtáska
1165 Ft – 1448 FtÁrtartomány: 1165 Ft - 1448 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2271 Ft |
| 50 db x | 1691 Ft |
| 100 db x | 1388 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Newark bőrönd mérleg
1960 Ft – 2185 FtÁrtartomány: 1960 Ft - 2185 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2547 Ft |
| 50 db x | 1999 Ft |
| 100 db x | 1642 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

