| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított PET poliészter |
| Anyag súly | 190 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929190 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 320×390×5 mm |
| Termék tömege | 33 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Táska terhelhetőség | 15 kg |
CreaDraw Shop RPET egyediesíthető bevásárlótáska
Egyedi gyártású hátizsák színes, zsinórfüles vállpánttal és hosszú hordfüllel, 190T RPET poliészter. Bevásárlótáskaként is használható. Teljes felületén szublimációs eljárással emblémázva és megkülönböztető RPET címkével. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 4543 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716412
Kategóriák: Bevásárló táskák, Környezetbarát, Összehúzható hátizsákok, Strand & Bevásárló táskák, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 740x545 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 740x545 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716412-01 (fehér) | db |
![]() | AP716412-02 (sárga fehér) | db |
![]() | AP716412-05 (piros fehér) | db |
![]() | AP716412-06 (kék fehér) | db |
![]() | AP716412-07 (zöld fehér) | db |
![]() | AP716412-10 (fekete fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 6.6 kg |
| Bruttó súly | 7.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605409 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Vidraw fényvisszaverő hátizsák
519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 909 Ft |
| 100 db x | 780 Ft |
| 200 db x | 651 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - türkizkék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
Wozzin bevásárlótáska
196 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 509 Ft |
| 200 db x | 444 Ft |
| 300 db x | 386 Ft |
CreaShop L egyedileg összeállítható bevásárló táska, nagy
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
09 - barna
10 - fekete
77 - hamuszürke
Store papírtáska
212 Ft – 403 FtÁrtartomány: 212 Ft - 403 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 801 Ft |
| 100 db x | 676 Ft |
| 200 db x | 564 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Ortit hűtőtáska
678 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1319 Ft |
| 100 db x | 1030 Ft |
| 200 db x | 925 Ft |
Terminal bőrönd heveder
2436 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 1827 Ft |
| 100 db x | 1535 Ft |
| 150 db x | 1510 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







