| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | 190T poliészter |
| Anyag súly | 190 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929190 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 320×390×5 mm |
| Termék tömege | 33 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Táska terhelhetőség | 15 kg |
CreaDraw Shop egyediesíthető bevásárlótáska
Egyedi gyártású hátizsák színes, zsinórfüles vállpánttal és hosszú hordfüllel, 190T poliészter. Bevásárlótáskaként is használható. Teljes felületén szublimációs eljárással emblémázva. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 4488 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716411
Kategóriák: Bevásárló táskák, Összehúzható hátizsákok, Strand & Bevásárló táskák, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 740x545 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 740x545 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716411-01 (fehér) | db |
![]() | AP716411-02 (sárga fehér) | db |
![]() | AP716411-05 (piros fehér) | db |
![]() | AP716411-06 (kék fehér) | db |
![]() | AP716411-07 (zöld fehér) | db |
![]() | AP716411-10 (fekete fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 6.6 kg |
| Bruttó súly | 7.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605348 |
Kapcsolódó termékek
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
10 - fekete
Nexus hátizsák
4269 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4223 Ft |
| 50 db x | 3463 Ft |
| 100 db x | 3126 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Ortit hűtőtáska
678 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1319 Ft |
| 100 db x | 1030 Ft |
| 200 db x | 925 Ft |
01 - fehér
09 - barna
Boutique papírtáska
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 500 Ft |
| 200 db x | 443 Ft |
| 300 db x | 390 Ft |
CreaShop W egyedileg összeállítható bevásárló táska, dísztasak
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Newark bőrönd mérleg
1960 Ft – 2185 FtÁrtartomány: 1960 Ft - 2185 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2547 Ft |
| 50 db x | 1999 Ft |
| 100 db x | 1642 Ft |
01 - fehér
09 - barna
Market papírtáska
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 451 Ft |
| 200 db x | 390 Ft |
| 300 db x | 333 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







