| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Búzaszalma |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7616999099 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 60×90×4 mm |
| Termék tömege | 14.5 g |
Wecca bankkártyatartó
RFID védelemmel ellátott, ökológiai búzaszalma műanyag bankkártyatartó 1 rekesszel.
Alapár: 291 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722790
Kategóriák: Bankkártyatartók, Környezetbarát, Pénztárcák & Kártyatartók, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 2 | 60x40 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 70x50 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 70x50 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P1) | 2 | 60x40 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 80x50 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 80x50 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722790-00 (natúr) | 14107 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 40.5 x 24.5 x 38 cm |
| Térfogat | 0.03771 m3 |
| Nettó súly | 14.5 kg |
| Bruttó súly | 15.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425755326 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - türkizkék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
Wozzin bevásárlótáska
196 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 509 Ft |
| 200 db x | 444 Ft |
| 300 db x | 386 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Plux füldugó
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 323 Ft |
| 200 db x | 273 Ft |
| 300 db x | 206 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Cazure egyediesíthető irattáska
4981 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 3315 Ft |
| 100 db x | 3127 Ft |
| 150 db x | 3048 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
09 - barna
10 - fekete
77 - hamuszürke
Mall papírtáska
275 Ft – 519 FtÁrtartomány: 275 Ft - 519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 909 Ft |
| 100 db x | 780 Ft |
| 200 db x | 651 Ft |
CreaShop S egyedileg összeállítható bevásárló táska, kicsi
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
Kassy hátizsák
604 Ft – 657 FtÁrtartomány: 604 Ft - 657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1038 Ft |
| 100 db x | 806 Ft |
| 200 db x | 755 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



