| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Műbőr |
| Anyag súly | 190 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929190 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 320×390×5 mm |
| Termék tömege | 28 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Táska terhelhetőség | 15 kg |
CreaDraw Plus RPET egyediesíthető hátizsák
Egyedi gyártású hátizsák, megerősített PU sarkokkal és azonos színű zsinórfüles vállpánttal, 190T RPET poliészter. Teljes felületén szublimációs eljárással emblémázva és megkülönböztető RPET címkével. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 4653 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716429
Kategóriák: Környezetbarát, Összehúzható hátizsákok, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 740x425 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 740x425 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716429-01 (fehér) | db |
![]() | AP716429-02 (sárga fehér) | db |
![]() | AP716429-05 (piros fehér) | db |
![]() | AP716429-06 (kék fehér) | db |
![]() | AP716429-07 (zöld fehér) | db |
![]() | AP716429-10 (fekete fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 5.6 kg |
| Bruttó súly | 6.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605652 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
09 - barna
Boutique papírtáska
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 500 Ft |
| 200 db x | 443 Ft |
| 300 db x | 390 Ft |
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
10 - fekete
Nexus hátizsák
4269 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4223 Ft |
| 50 db x | 3463 Ft |
| 100 db x | 3126 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
09 - barna
10 - fekete
77 - hamuszürke
Mall papírtáska
275 Ft – 519 FtÁrtartomány: 275 Ft - 519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 909 Ft |
| 100 db x | 780 Ft |
| 200 db x | 651 Ft |
CreaShop M egyedileg összeállítható bevásárló táska, közepes
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
77 - szürke
Colote pamut bevásárlótáska
567 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 954 Ft |
| 100 db x | 823 Ft |
| 200 db x | 687 Ft |
London bőröndcímke
302 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 250 db x | 262 Ft |
| 500 db x | 220 Ft |
| 750 db x | 202 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







