| Szín | fehér, barna |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Esernyő panelek | 8 panel |
| Esernyő mechanizmusa | Automatikus nyitás |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6601992000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø1000×825 mm |
| Termék tömege | 266.67 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
CreaRain Eight RPET egyediesíthető esernyő
Egyedi gyártású, 8 paneles automata esernyő fém nyéllel, fa fogantyúval és üvegszálas bordákkal. 190T RPET pongee. Megkülönböztető RPET címkével, szublimációs eljárással nyomtatott grafika minden panelen. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 15096 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718692
Kategóriák: Esernyők, Hagyományos esernyők, Környezetbarát, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 1030x880 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 1030x880 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 15 db |
| Export karton dimenziók | 105 x 18 x 10 cm |
| Térfogat | 0.0189 m3 |
| Nettó súly | 4 kg |
| Bruttó súly | 4.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425459088 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
09 - barna
10 - fekete
77 - hamuszürke
Store papírtáska
212 Ft – 403 FtÁrtartomány: 212 Ft - 403 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 801 Ft |
| 100 db x | 676 Ft |
| 200 db x | 564 Ft |
CreaShop H egyedileg összeállítható bevásárló táska, fekvő
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Plux füldugó
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 323 Ft |
| 200 db x | 273 Ft |
| 300 db x | 206 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
80 - szürke
Baiyun bőrönd zár
551 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 892 Ft |
| 100 db x | 768 Ft |
| 200 db x | 647 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
Mizzen táska
138 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 451 Ft |
| 200 db x | 390 Ft |
| 300 db x | 333 Ft |
CreaShop S egyedileg összeállítható bevásárló táska, kicsi
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 500 db x | 18 Ft |
| 1000 db x | 8 Ft |
| 1500 db x | 5 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

