| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Üvegszál |
| Esernyő panelek | 8 panel |
| Esernyő mechanizmusa | Automatikus nyitás |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6601992000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø1000×825 mm |
| Termék tömege | 273 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
CreaRain Reflect egyediesíthető fényvisszaverő esernyő
Egyediesíthető, 8 paneles automata esernyő fényvisszaverő díszítéssel, fém szárral, üvegszálas bordákkal és EVA fogantyúval. 190T RPET pongee. Megkülönböztető RPET címkével, minden panelen szublimációs eljárással emblémázható. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 17515 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716570
Kategóriák: Esernyők, Jólláthatósági termékek, Környezetbarát, Kulcstartók & Szerszámok, Táskák & Utazás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | ø1000 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | ø1000 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 15 db |
| Export karton dimenziók | 104.6 x 100 x 38 cm |
| Térfogat | 0.39748 m3 |
| Nettó súly | 4.095 kg |
| Bruttó súly | 5.095 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425765714 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fekete
02 - fekete sárga
05 - fekete piros
06 - fekete kék
Meter 5M mérőszalag
1112 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1615 Ft |
| 50 db x | 1361 Ft |
| 100 db x | 1056 Ft |
01 - fekete fehér
02 - fekete sárga
05 - fekete piros
06 - fekete kék
07 - fekete zöld
Meter 3M mérőszalag
715 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1025 Ft |
| 100 db x | 758 Ft |
| 200 db x | 661 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Poxil kulcstartó
413 Ft – 547 FtÁrtartomány: 413 Ft - 547 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 888 Ft |
| 100 db x | 764 Ft |
| 200 db x | 644 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Reflekto fényvisszaverő pánt
159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 436 Ft |
| 200 db x | 374 Ft |
| 300 db x | 320 Ft |
SuboFob kulcstartó
355 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 330 Ft |
| 200 db x | 266 Ft |
| 300 db x | 266 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

