| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9014100090 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 30×55×9 mm |
| Termék tömege | 12.5 g |
Magellan kulcstartó iránytűvel
Műanyag kulcstartó iránytűvel és fém kulcskarikával.
Alapár: 339 Ft + áfa
Cikkszám:
AP809373
Kategóriák: Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Műanyag kulcstartók, Szabadidő & Sport, Távcsövek & Iránytűk
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 20x20 mm |
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | 20x35 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 20x20 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 20x20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809373-01 (fehér) | 3021 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 50 x 25 x 26 cm |
| Térfogat | 0.0325 m3 |
| Nettó súly | 12.5 kg |
| Bruttó súly | 13.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425468158 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sunshine strandpárna
466 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 954 Ft |
| 100 db x | 819 Ft |
| 200 db x | 698 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Eventify patentos karszalag
60 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 245 Ft |
| 200 db x | 205 Ft |
| 300 db x | 142 Ft |
Tomtit madáretető
1324 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1947 Ft |
| 50 db x | 1396 Ft |
| 100 db x | 1295 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
06A - sötét kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
13 - lila fehér
25 - pink fehér
04 - rózsaszín fehér
Vasto legyező
143 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 328 Ft |
| 200 db x | 278 Ft |
| 300 db x | 211 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Waikiki strandlabda (ø23 cm)
460 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 855 Ft |
| 100 db x | 727 Ft |
| 200 db x | 607 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



