| Szín | natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8211100000 |
| Anyag | Fa |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Szitanyomás, Vinyl matrica, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 196×258×25 mm |
| Termék tömege | 475 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
Tomahawk steak evőeszközszett
4 db-os rozsdamentes acél steak evőeszközszett akácfa nyéllel (2 steak kés, 2 villa). Kraft papírból készült, könyv alakú dobozban.
Alapár: 5138 Ft + áfa
1202 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP800561
Kategóriák: BBQ kiegészítők, Étel & Ital, Írószerek, Konyhai kiegészítők, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz - teteje | Szitanyomás (S2) | 4 | 100x100 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 100x100 mm | ||
![]() | II. Nyél 1 | Gravírozás (E3) | 0 | 30x8 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x8 mm | ||
![]() | III. Nyél 2 | Gravírozás (E3) | 0 | 30x8 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x8 mm | ||
![]() | IV. Nyél 3 | Gravírozás (E3) | 0 | 30x8 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x8 mm | ||
![]() | V. Nyél 4 | Gravírozás (E3) | 0 | 30x8 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x8 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800561 | 1202 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 43.5 x 29.5 x 31 cm |
| Térfogat | 0.03978 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425868903 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






