| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín, lila |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6307909899 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Vinyl matrica, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 425×230 mm, 435×235 mm |
| Termék tömege | 48 g |
Gamasa kézi legyező
Textil legyező fa vázzal.
Alapár: 788 Ft + áfa
Cikkszám:
AP761433
Kategóriák: Legyezők, Strand kiegészítők, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E1) | 0 | 70x7 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 70x7 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 70x7 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E1) | 0 | 70x7 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 70x7 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 70x7 mm | ||
![]() | III. Bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 1 | 65x60 mm |
![]() | IV. Középen | Tamponnyomás (P2) | 1 | 65x60 mm |
![]() | V. Jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 1 | 65x60 mm |
![]() | VI. Doboz | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 100x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP761433-06 (kék) | 314 db |
![]() | AP761433-07 (zöld) | 0 db |
![]() | AP761433-10 (fekete) | 248 db |
![]() | AP761433-01 (fehér) | 0 db |
![]() | AP761433-02 (sárga) | 11353 db |
![]() | AP761433-03 (narancssárga) | 0 db |
![]() | AP761433-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP761433-13 (lila) | 565 db |
![]() | AP761433-25 (pink) | 1950 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 27 x 48 cm |
| Térfogat | 0.05443 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425392545 |
Kapcsolódó termékek
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Coprox mobiltelefon tok
371 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 567 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 401 Ft |
03_F - narancssárga fehér
03_N - narancssárga fehér
05_F - piros fehér
05_N - piros fehér
06_F - kék fehér
06_N - kék fehér
10_F - fekete fehér
10_N - fekete fehér
Malibu strandpapucs
2159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2965 Ft |
| 50 db x | 2308 Ft |
| 100 db x | 1925 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Cerros strandpárna
371 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 745 Ft |
| 200 db x | 627 Ft |
| 300 db x | 557 Ft |
SuboCall napszemüvegtok
1642 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 200 db x | 1062 Ft |
| 400 db x | 1007 Ft |
| 600 db x | 967 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése















