| Szín | fekete |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8512100000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 140×170×35 mm |
| Termék tömege | 100 g |
| Elem mellékelve | Nem |
| Elemek mennyisége és típusa | 6×AAA |
Wiggins kerékpáros lámpa szett
Műanyag, kerékpár lámpa szett. A szett tartalma: első (5 LED-es) és hátsó (5 LED-es) villogó, felszereléshez szükséges alkatrészek. 6 db AAA elemmel működik. Elem nélkül szállítjuk. A következő országokban nem forgalmazzuk: DE, AT, CH.
Alapár: 2225 Ft + áfa
2885 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP809467
Kategóriák: Kerékpározáshoz kiegészítők, Rendezvények & Sport kellékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Első lámpa - bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 2 | 25x5 mm |
![]() | II. Első lámpa - jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 2 | 25x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809467 | 2885 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 42.5 x 41.5 x 34.5 cm |
| Térfogat | 0.06085 m3 |
| Nettó súly | 10 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425395126 |
Kapcsolódó termékek
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Dogby frizbi
530 Ft – 805 FtÁrtartomány: 530 Ft - 805 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1577 Ft |
| 50 db x | 1245 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
Bruno kisállat póráz
795 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 739 Ft |
| 100 db x | 596 Ft |
| 150 db x | 596 Ft |
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
25 - pink fekete
Noosa napszemüveg
614 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 898 Ft |
| 100 db x | 737 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Henley gumimatrac
1949 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2905 Ft |
| 50 db x | 2240 Ft |
| 100 db x | 1867 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



