| Szín | fehér, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8512100000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 94×21×45 mm |
| Termék tömege | 34 g |
| Elem mellékelve | Igen |
Dullux bicikli lámpa szett
2 darabos biztonsági lámpakészlet kerékpárhoz, 1 fehér és 1 piros LED lámpával, rugalmas pántokkal, 2 világítási móddal, PP dobozban. 2 gombelemmel.
Alapár: 1377 Ft + áfa
8883 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP722423
Kategóriák: Kerékpározáshoz kiegészítők, Rendezvények & Sport kellékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz - teteje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x30 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x30 mm | ||
![]() | II. Elem 1 - eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 18x6 mm |
![]() | III. Elem 2 - eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 18x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722423 | 8883 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 55 x 54 x 26 cm |
| Térfogat | 0.07722 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425628989 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Dogby frizbi
530 Ft – 805 FtÁrtartomány: 530 Ft - 805 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1577 Ft |
| 50 db x | 1245 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Henley gumimatrac
1949 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2905 Ft |
| 50 db x | 2240 Ft |
| 100 db x | 1867 Ft |
00 - bézs
03 - narancssárga
05 - piros
06A - sötét kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - szürke
Vinson polár takaró
3072 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3085 Ft |
| 50 db x | 2498 Ft |
| 100 db x | 2237 Ft |
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
Edmund karabiner
307 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 470 Ft |
| 200 db x | 421 Ft |
| 300 db x | 312 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Waikiki strandlabda (ø23 cm)
460 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 855 Ft |
| 100 db x | 727 Ft |
| 200 db x | 607 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




