| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított PET non-woven |
| Anyag súly | 80 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6307909899 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 220×200×70 mm |
| Termék tömege | 7.5 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
CreaRide RPET bicikli üléshuzat
Egyedi gyártású, színes kerékpár üléshuzat 190T RPET poliészterből. Megkülönböztető RPET címkével. Az ár tartalmazza a szublimációs nyomtatást. Min. rendelés: 100 db.
Alapár: 2436 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718698
Kategóriák: Kerékpározáshoz kiegészítők, Környezetbarát, Rendezvények & Sport kellékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 220x220 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 220x220 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 10 cm |
| Térfogat | 0.00875 m3 |
| Nettó súly | 0.75 kg |
| Bruttó súly | 1.25 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425459170 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Eventify patentos karszalag
60 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 245 Ft |
| 200 db x | 205 Ft |
| 300 db x | 142 Ft |
03_F - narancssárga fehér
03_N - narancssárga fehér
05_F - piros fehér
05_N - piros fehér
06_F - kék fehér
06_N - kék fehér
10_F - fekete fehér
10_N - fekete fehér
Malibu strandpapucs
2159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2965 Ft |
| 50 db x | 2308 Ft |
| 100 db x | 1925 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Rex nyakörv
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1763 Ft |
| 50 db x | 1426 Ft |
| 100 db x | 1154 Ft |
Tomtit madáretető
1324 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1947 Ft |
| 50 db x | 1396 Ft |
| 100 db x | 1295 Ft |
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

