| Szín | fekete |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8513100000 |
| Anyag | Műanyag (ABS) |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 83×12×23 mm |
| Termék tömege | 48 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 500 mAh |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Bicox újratölthető kerékpár lámpa
ABS műanyag kerékpár lámpa nagy teljesítményű COB reflektorral (fehér és piros fénnyel), beépített USB újratölthető akkumulátorral (500 mAh) és rugalmas pánttal. Fix és villogó fény móddal. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 2066 Ft + áfa
Cikkszám:
AP733551
Kategóriák: Írószerek, Kerékpározáshoz kiegészítők, Rendezvények & Sport kellékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 2 | 40x8 mm |
![]() | II. Bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 2 | 40x8 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP733551-10 (fekete) | 1599 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 27 x 27 x 27 cm |
| Térfogat | 0.01968 m3 |
| Nettó súly | 9.6 kg |
| Bruttó súly | 10.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425822394 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



