| Szín | kék, zöld, narancs, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9208900000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 98 mm |
| Termék tömege | 12 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek mennyisége és típusa | Button cell battery |
Coach kulcstartó síppal
Műanyag, áttetsző síp kulcskarikával, mini lámpával, elemmel szállítjuk.
Alapár: 242 Ft + áfa
Cikkszám:
AP844011
Kategóriák: Elemlámpák, Fesztiválos és Szurkolói termékek, Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Műanyag kulcstartók, Rendezvények & Sport kellékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x10 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP844011-07 (zöld) | 15136 db |
![]() | AP844011-03 (narancssárga) | 9103 db |
![]() | AP844011-05 (piros) | 1839 db |
![]() | AP844011-06 (kék) | 5905 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 22 x 23 cm |
| Térfogat | 0.02429 m3 |
| Nettó súly | 6 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425178668 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
Edmund karabiner
307 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 470 Ft |
| 200 db x | 421 Ft |
| 300 db x | 312 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Aldinga gumimatrac
4131 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4249 Ft |
| 50 db x | 3464 Ft |
| 100 db x | 3120 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Dogby frizbi
530 Ft – 805 FtÁrtartomány: 530 Ft - 805 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1577 Ft |
| 50 db x | 1245 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Mistra strand játék
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1888 Ft |
| 50 db x | 1571 Ft |
| 100 db x | 1266 Ft |
SuboCall napszemüvegtok
1642 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 200 db x | 1062 Ft |
| 400 db x | 1007 Ft |
| 600 db x | 967 Ft |
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





