| Szín | fehér, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8513100000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 48×31×16 mm |
| Termék tömege | 15.83 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek beszerelve | Igen |
| Elemek mennyisége és típusa | 2×LR44 |
Belka villogó kutyáknak
Csont alakú nyakörvre akasztható villogó fém karabinerrel. Gombelemmel szállítjuk.
Alapár: 689 Ft + áfa
Cikkszám:
AP810382
Kategóriák: Kisállat termékek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x10 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP810382-01 (fehér) | 9700 db |
![]() | AP810382-02 (sárga) | 1588 db |
![]() | AP810382-05 (piros) | 5891 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 600 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 26.5 x 24.5 cm |
| Térfogat | 0.02727 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 11.1 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425486633 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sunshine strandpárna
466 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 954 Ft |
| 100 db x | 819 Ft |
| 200 db x | 698 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Digibreeze egyedi legyező
456 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 499 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 335 Ft |
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
Edmund karabiner
307 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 470 Ft |
| 200 db x | 421 Ft |
| 300 db x | 312 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Henley gumimatrac
1949 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2905 Ft |
| 50 db x | 2240 Ft |
| 100 db x | 1867 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




