| Szín | fehér, fekete, kék, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9017801000 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, egyedi ár, Papírdoboz, egyedi ár |
| Méret | 85×85×40 mm |
| Termék tömege | 337.5 g |
50x emblémázott 7,5 méteres mérőszalag egyediesítve Meter 7,5M
Műanyag mérőszalag fékező funkcióval, fém klipsszel és csuklópánttal, 7,5 m.
Alapár: 75600 Ft + áfa
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Epoxy matrica (DO4) | Full Color | ø47 mm |
| Tamponnyomás (P2) | 4 | ø40 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 265x198 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 265x198 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721485-01-1-TSZ (fehér fekete) | db |
![]() | AP721485-02-1-TSZ (sárga fekete) | db |
![]() | AP721485-05-1-TSZ (piros fekete) | db |
![]() | AP721485-06-1-TSZ (kék fekete) | db |
![]() | AP721485-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 37 x 20 x 28 cm |
| Térfogat | 0.02072 m3 |
| Nettó súly | 13.5 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425354239 |
Kapcsolódó termékek
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Reflekto fényvisszaverő pánt
159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 436 Ft |
| 200 db x | 374 Ft |
| 300 db x | 320 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Professor LED lámpa
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 968 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 606 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Eurocoin kulcstartós bevásárlókocsi érme
228 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 397 Ft |
| 200 db x | 350 Ft |
| 300 db x | 253 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








