| Szín | fehér, fekete, kék, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9017801000 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, egyedi ár, Papírdoboz, egyedi ár |
| Méret | 70×70×35 mm |
| Termék tömege | 190 g |
50x emblémázott 5 méteres mérőszalag egyediesítve Meter 5M
Műanyag mérőszalag fékező funkcióval, fém klipsszel és kulcskarikával, 5 m.
Alapár: 68050 Ft + áfa
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Epoxy matrica (DO3) | Full Color | ø42 mm |
| Tamponnyomás (P2) | 4 | ø35 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 243x183 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 243x183 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741721-02-1-TSZ (fekete sárga) | db |
![]() | AP741721-05-1-TSZ (fekete piros) | db |
![]() | AP741721-06-1-TSZ (fekete kék) | db |
![]() | AP741721-01-1-TSZ (fehér fekete) | db |
![]() | AP741721-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 19 x 24 cm |
| Térfogat | 0.02052 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425512455 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Gloxa jégkaparó
826 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1305 Ft |
| 50 db x | 1070 Ft |
| 100 db x | 804 Ft |
01 - fekete fehér
02 - fekete sárga
05 - fekete piros
06 - fekete kék
07 - fekete zöld
Meter 3M mérőszalag
715 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1025 Ft |
| 100 db x | 758 Ft |
| 200 db x | 661 Ft |
Pit Lane mini fényvisszaverő mellény
147 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 332 Ft |
| 200 db x | 281 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
01T - frosted fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Dicex jégkaparó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 500 Ft |
| 200 db x | 399 Ft |
| 300 db x | 336 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Keyted kulcstartó
1059 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2007 Ft |
| 50 db x | 1642 Ft |
| 100 db x | 1316 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








