| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9017809000 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, egyedi ár, Papírdoboz, egyedi ár |
| Méret | 61×62×35 mm |
| Termék tömege | 110 g |
50x emblémázott 3 méteres mérőszalag egyediesítve Meter 3M
Műanyag mérőszalag fékező funkcióval, fém klipsszel és kulcskarikával, 3 m.
Alapár: 51250 Ft + áfa
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Epoxy matrica (DO3) | Full Color | ø37 mm |
| Tamponnyomás (P2) | 4 | ø28 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 225x185 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 225x185 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP731567-01-1-TSZ (fekete fehér) | db |
![]() | AP731567-02-1-TSZ (fekete sárga) | db |
![]() | AP731567-05-1-TSZ (fekete piros) | db |
![]() | AP731567-06-1-TSZ (fekete kék) | db |
![]() | AP731567-07-1-TSZ (fekete zöld) | db |
![]() | AP731567-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 43 x 29 x 22 cm |
| Térfogat | 0.02743 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| Belső karton mennyiség | 12 db |
| EAN kód | 5996425501541 |
Kapcsolódó termékek
Corner kulcstartó
449 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 503 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 370 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Professor LED lámpa
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 968 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 606 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Roshen autóillatosító
350 Ft – 383 FtÁrtartomány: 350 Ft - 383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









