| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított PET poliészter |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 3926909790 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 185×20 mm |
| Termék tömege | 10 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
SuboFob RPET egyediesíthető kulcstartó
Egyedi gyártású, RPET poliészter kulcstartó fém karabinerrel. Mindkét oldalán szublimációs technológiával emblémázva, belül megkülönböztető RPET címkével. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 376 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718986
Kategóriák: Környezetbarát, Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Külseje | (FP-SUR) | Full Color | 375x20 mm |
![]() | II. Belseje | (FP-SUR) | Full Color | 375x20 mm |
![]() | III. Külseje - Belseje | (FP-SUR) | Full Color | 375x20 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 150 db |
| Export karton dimenziók | 20 x 17.5 x 9 cm |
| Térfogat | 0.00315 m3 |
| Nettó súly | 1.5 kg |
| Bruttó súly | 1.6 kg |
| Belső karton mennyiség | 625 db |
| EAN kód | 5996425447139 |
Kapcsolódó termékek
Corner kulcstartó
449 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 503 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 370 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Bessux mérőszalag
1112 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1571 Ft |
| 50 db x | 1328 Ft |
| 100 db x | 1019 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Trolex kulcstartós bevásárlókocsi érme
90 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 303 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 227 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



