| Szín | fehér, kék, zöld, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3926909790 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø29 mm |
| Termék tömege | 4 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 200 |
Token kulcstartós bevásárlókocsi érme
Műanyag bevásárlókocsi érme kulcstartóval és full colour emblémázással. Az ár tartalmazza 1 oldalon az UV LED eljárási költséget. Minimum rendelési mennyiség: 200 db.
Alapár: 212 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718114
Kategóriák: Bevásárlóérmék, Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Műanyag kulcstartók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Érme - eleje | (FP-UV) | Full Color | ø22 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | ø12 mm | ||
![]() | II. Érme - hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | ø12 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | ø22 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | ø22 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718114-01 (fehér) | 86041 db |
![]() | AP718114-05 (piros) | 19655 db |
![]() | AP718114-06 (kék) | 30497 db |
![]() | AP718114-07 (zöld) | 22642 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 2500 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 31 x 26 cm |
| Térfogat | 0.03224 m3 |
| Nettó súly | 10 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425545385 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
01T - átlátszó
02 - sárga
02T - átlátszó sárga
03 - narancssárga
03T - átlátszó narancssárga
05 - piros
05T - átlátszó piros
06 - kék
06T - átlátszó kék
07 - zöld
+5
07T - átlátszó zöld
10 - fekete
10T - átlátszó fekete
25 - pink
25T - átlátszó pink
CreaFob kulcstartó
424 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 250 db x | 357 Ft |
| 500 db x | 295 Ft |
| 750 db x | 276 Ft |
Ombra alufóliával kasírozott napellenző
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1976 Ft |
| 50 db x | 1645 Ft |
| 100 db x | 1332 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Bessux mérőszalag
1112 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1571 Ft |
| 50 db x | 1328 Ft |
| 100 db x | 1019 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






