| Szín | fekete, kék, zöld, piros, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8513100000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø11×75 mm |
| Termék tömege | 9 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek mennyisége és típusa | Button cell battery/3 pc |
Taipei mini zseblámpa
Műanyag, mini elemlámpa fehér LED fénnyel, fém véggel és kulcskarikával. Gombelemmel szállítjuk.
Alapár: 323 Ft + áfa
Cikkszám:
AP809368
Kategóriák: Elemlámpák, Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Műanyag kulcstartók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809368-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP809368-06 (kék) | 0 db |
![]() | AP809368-07 (zöld) | 0 db |
![]() | AP809368-10 (fekete) | 0 db |
![]() | AP809368-21 (ezüst) | 2625 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 31 x 19 cm |
| Térfogat | 0.02651 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425541103 |
Kapcsolódó termékek
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Keyted kulcstartó
1059 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2007 Ft |
| 50 db x | 1642 Ft |
| 100 db x | 1316 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Ombra alufóliával kasírozott napellenző
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1976 Ft |
| 50 db x | 1645 Ft |
| 100 db x | 1332 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Vidraw fényvisszaverő hátizsák
519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 909 Ft |
| 100 db x | 780 Ft |
| 200 db x | 651 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






