| Szín | fehér, kék |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9017801000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 55×40×10 mm |
| Termék tömege | 16 g |
Symmons kamion kulcstartó mérőszalaggal
Kamion alakú, műanyag 1 m-es mérőszalag, kulcskarikával.
Alapár: 267 Ft + áfa
Cikkszám:
AP844004
Kategóriák: Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Mérőszalagok, Műanyag kulcstartók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x20 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 35x25 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 35x25 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x20 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 35x25 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 35x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP844004-01 (fehér) | 11661 db |
![]() | AP844004-06 (kék) | 8232 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 37 x 26 x 23 cm |
| Térfogat | 0.02213 m3 |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425080770 |
Kapcsolódó termékek
01 - fekete fehér
02 - fekete sárga
05 - fekete piros
06 - fekete kék
07 - fekete zöld
Meter 3M mérőszalag
715 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1025 Ft |
| 100 db x | 758 Ft |
| 200 db x | 661 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Gloxa jégkaparó
826 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1305 Ft |
| 50 db x | 1070 Ft |
| 100 db x | 804 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Roshen autóillatosító
350 Ft – 383 FtÁrtartomány: 350 Ft - 383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
Corner kulcstartó
449 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 503 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 370 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




