| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9017801000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 43×42×9 mm |
| Termék tömege | 16 g |
Level mérőszalag kulcstartóval
Vízmértékes műanyag mérőszalag, kulcstartóval, 1 m-es.
Alapár: 265 Ft + áfa
Cikkszám:
AP844017
Kategóriák: Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Mérőszalagok, Műanyag kulcstartók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 35x30 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 35x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 35x30 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | 35x30 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 35x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 35x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP844017-01 (fehér) | 31198 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 28 x 26 x 24 cm |
| Térfogat | 0.01747 m3 |
| Nettó súly | 8 kg |
| Bruttó súly | 9 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425279020 |
Kapcsolódó termékek
Pit Lane mini fényvisszaverő mellény
147 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 332 Ft |
| 200 db x | 281 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Trolex kulcstartós bevásárlókocsi érme
90 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 303 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 227 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Gloxa jégkaparó
826 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1305 Ft |
| 50 db x | 1070 Ft |
| 100 db x | 804 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Poxil kulcstartó
413 Ft – 547 FtÁrtartomány: 413 Ft - 547 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 888 Ft |
| 100 db x | 764 Ft |
| 200 db x | 644 Ft |
01 - fekete fehér
02 - fekete sárga
05 - fekete piros
06 - fekete kék
07 - fekete zöld
Meter 3M mérőszalag
715 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1025 Ft |
| 100 db x | 758 Ft |
| 200 db x | 661 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



