| Szín | fehér, fekete, kék, piros, szürke |
|---|---|
| Anyag | Parafa |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Újratöltő típusa | Normal refill |
| Érintőképernyő ceruza | Igen |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø10×142 mm |
| Termék tömege | 15 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
Corbox érintőképernyős toll
Alumínium, érintőképernyős golyóstoll természetes parafa markolattal és matt felülettel. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 265 Ft + áfa
Cikkszám:
AP806985
Kategóriák: Érintőképernyős tollak, Írószerek, Környezetbarát, Környezetbarát tollak, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz alatt - jobbkezes | Gravírozás (E0) | 0 | 55x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | 55x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 55x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 55x5 mm | ||
![]() | II. Klipsz alatt - balkezes | Gravírozás (E0) | 0 | 55x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE0) | 0 | 55x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVA) | Full Color | 55x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVA) | Full Color | 55x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP806985-01 (fehér) | 9896 db |
![]() | AP806985-05 (piros) | 12258 db |
![]() | AP806985-06A (sötét kék) | 12308 db |
![]() | AP806985-10 (fekete) | 5508 db |
![]() | AP806985-77 (szürke) | 9461 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 16.5 x 18 cm |
| Térfogat | 0.01396 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425620372 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







