| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, szürke |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Újratöltő típusa | Normal refill |
| Érintőképernyő ceruza | Igen |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, egyedi ár, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø10×142 mm |
| Termék tömege | 15 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
50x gravírozott Bonnel érintőképernyős toll logóval, felirattal egyediesítve
Alumínium, érintőképernyős golyóstoll bambusz markolattal és gumírozott felülettel. Speciális bevonattal rendelkezik, amely különlegesen fényessé teszi a gravírozott emblémát. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 34850 Ft + áfa
Cikkszám:
AP806986-TSZ
Kategóriák: Érintőképernyős tollak, Írószerek, Környezetbarát, Környezetbarát tollak, NÉPSZERŰ, Tollak
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz alatt - jobbkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 55x5 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 55x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | II. Klipsz alatt - balkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 55x5 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 55x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x5 mm | ||
![]() | III. Test - klipsz folytatása | Gravírozás (E1) | 0 | 30x5 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x5 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 30x5 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 30x5 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 30x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP806986-01-1-TSZ (fehér) | db |
![]() | AP806986-05-1-TSZ (piros) | db |
![]() | AP806986-06-1-TSZ (kék) | db |
![]() | AP806986-07-1-TSZ (zöld) | db |
![]() | AP806986-10-1-TSZ (fekete) | db |
![]() | AP806986-77-1-TSZ (szürke) | db |
![]() | AP806986-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 43 x 31 x 19 cm |
| Térfogat | 0.02533 m3 |
| Nettó súly | 15 kg |
| Bruttó súly | 16 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425620433 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










