| Szín | fekete |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø11×140 mm |
| Termék tömege | 19 g |
| Papír súlya | 250 g/m2 |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Jumbo tollbetét |
Leggera golyóstoll
Fém golyóstoll szénmintás testtel, fekete papír csomagolásban. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 837 Ft + áfa
18067 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP810436
Kategóriák: Fém & Alumínium tollak, Írószerek, Toll szettek, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz alatt - jobbkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 70x6 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 70x6 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x6 mm | ||
![]() | II. Klipsz alatt - balkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 70x6 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 70x6 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x6 mm | ||
![]() | III. Test - jobbkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 70x6 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 70x6 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 1 | 100x5 mm | ||
![]() | IV. Test - balkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 70x6 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 70x6 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 1 | 100x5 mm | ||
![]() | V. Test - klipsz folytatása | Gravírozás (E1) | 0 | 60x6 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x6 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x6 mm | ||
![]() | VI. Tok eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 20x30 mm |
![]() | VII. Tok hátulja | Tamponnyomás (P1) | 1 | 120x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP810436 | 18067 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 31.5 x 26 x 18 cm |
| Térfogat | 0.01474 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425328582 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








