| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Nyomógombos |
| Érintőképernyő ceruza | Igen |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø10×142 mm |
| Termék tömege | 19 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Jumbo tollbetét |
50x gravírozott Wirly érintőképernyős golyóstoll logóval, felirattal egyediesítve
Alumínium golyóstoll érintőképernyős funkcióval, gumírozott felülettel. Különleges bevonattal, melynek gravírozása után az embléma az érintőképernyős véggel harmonizáló színben jelenik meg. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 34000 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721094-TSZ
Kategóriák: Érintőképernyős tollak, Fém & Alumínium tollak, Írószerek, NÉPSZERŰ, Tollak
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Test - jobbkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 60x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x5 mm | ||
![]() | II. Test - balkezes | Gravírozás (E1) | 0 | 60x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x5 mm | ||
![]() | III. Test - klipsszel ellentétes oldalon | Gravírozás (E1) | 0 | 60x5 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721094-03-1-TSZ (narancssárga fehér) | db |
![]() | AP721094-05-1-TSZ (piros fehér) | db |
![]() | AP721094-06-1-TSZ (kék fehér) | db |
![]() | AP721094-07-1-TSZ (zöld fehér) | db |
![]() | AP721094-10-1-TSZ (fekete fehér) | db |
![]() | AP721094-21-1-TSZ (ezüst fehér) | db |
![]() | AP721094-02-1-TSZ (sárga fehér) | db |
![]() | AP721094-07A-1-TSZ (sötét zöld fehér) | db |
![]() | AP721094-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 16 x 19 cm |
| Térfogat | 0.01368 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425796817 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












