| Szín | kék, zöld, sárga, piros, natúr |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608500000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 45×177×15 mm |
| Termék tömege | 32.5 g |
| Tollbetét színe | Kék |
Monoli írószer készlet
5 darabos írószerkészlet kartondobozban. Tartalma: újrahasznosított papírból készült golyóstoll, grafitceruza, vonalzó, hegyező és radír. Kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 350 Ft + áfa
Cikkszám:
AP781759
Kategóriák: Ceruzák, Írószerek, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz | Tamponnyomás (P2) | 2 | 60x30 mm |
![]() | II. Golyóstoll test - jobbkezes | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x5 mm |
![]() | III. Golyóstoll test - balkezes | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x5 mm |
![]() | IV. Ceruza test - jobbkezes | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x5 mm |
![]() | V. Vonalzó | Tamponnyomás (P2) | 4 | 100x5 mm |
![]() | VI. Vonalzó - hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x15 mm |
![]() | VII. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB1) | Full Color | 129x228 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK1) | Full Color | 129x228 mm |
![]() | X. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 126x178 mm |
![]() | XI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 126x178 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP781759-02 (sárga natúr) | 7643 db |
![]() | AP781759-05 (piros natúr) | 30336 db |
![]() | AP781759-06 (kék natúr) | 26222 db |
![]() | AP781759-07 (zöld natúr) | 33739 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 400 db |
| Export karton dimenziók | 50 x 40 x 37 cm |
| Térfogat | 0.074 m3 |
| Nettó súly | 13 kg |
| Bruttó súly | 14 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425109297 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése














