| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Búzaszalma |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6307909899 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 20×625 mm |
| Termék tömege | 17.7 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Subyard E Eco egyedi szublimációs nyakpánt
Egyedi grafikával ellátott RPET nyakpánt, 100 cm-es mérőszalaggal, fém karabinerrel és búzaszalma műanyag biztonsági csattal. Egyik oldalán szublimációs technológiával emblémázva. Minimum rendelési mennyiség: 100 db.
egyedi ár
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718522
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát, Nyakpántok & Belépő tartók, Szublimációs nyakpántok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Hátulja | (FP-SUR) | Full Color | 1230x20 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 17.7 kg |
| Bruttó súly | 18.7 kg |
| Belső karton mennyiség | 250 db |
| EAN kód | 5996425527824 |
Kapcsolódó termékek
Subyard C egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 493 Ft |
| 200 db x | 449 Ft |
| 300 db x | 365 Ft |
Woopy felírótábla
2701 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2007 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
| 150 db x | 1713 Ft |
Subyard E egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

