| Szín | fehér, ezüst |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7616999099 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø32×15 mm |
| Termék tömege | 12.5 g |
Piste síbérlettartó
Műanyag, kihúzható síbérlettartó alumínium karabinerrel.
Alapár: 265 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721495
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Nyakpántok & Belépő tartók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Epoxy matrica (DO1) | Full Color | ø19 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 2 | ø15 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721495-01 (fehér ezüst) | 22318 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 25 x 40 cm |
| Térfogat | 0.04 m3 |
| Nettó súly | 12.5 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425354710 |
Kapcsolódó termékek
Drafter vonalzó
416 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 473 Ft |
| 200 db x | 361 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
Woopy felírótábla
2701 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2007 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
| 150 db x | 1713 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 30 kör alakú vonalzó, 30 cm
493 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 542 Ft |
| 200 db x | 419 Ft |
| 300 db x | 363 Ft |
Subyard E egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 513 Ft |
| 200 db x | 469 Ft |
| 300 db x | 383 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok öntapadós jegyzettömb
69 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 254 Ft |
| 200 db x | 214 Ft |
| 300 db x | 146 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


