| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 100×50×122 mm |
| Termék tömege | 25 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
CreaStick Hold Eco egyedi tolltartó
Egyediesíthető újrahasznosított kraft papír tolltartó öntapadó lapokkal. 50 db újrahasznosított papírból készült öntapadó lapot tartalmaz (100×75 mm). Az ár tartalmazza a full colour nyomtatást a termék felső részén. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 1164 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP716599
Kategóriák: Asztali kiegészítők, Asztali tolltartók, Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Jegyzettömbök & Öntapadós jegyzetek, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | (FP-DG) | Full Color | 100x244 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 100x244 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 28 x 38 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 5 kg |
| Bruttó súly | 6 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425766186 |
Kapcsolódó termékek
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
Woopy felírótábla
2701 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2007 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
| 150 db x | 1713 Ft |
Subyard Zero egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 367 Ft |
| 200 db x | 323 Ft |
| 300 db x | 250 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - kék átlátszó
07 - zöld átlátszó
10 - fekete átlátszó
Bahhol névjegykártyatartó tok
58 Ft – 66 FtÁrtartomány: 58 Ft - 66 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 251 Ft |
| 200 db x | 211 Ft |
| 300 db x | 148 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

