| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín, natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Anyag súly | 70 g/m2 |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 165×210×10 mm |
| Termék tömege | 168.75 g |
| Tollbetét színe | Kék |
Platanus A5 jegyzetfüzet
Újrahasznosított papírból készült spirálozott jegyzetfüzet 60 sima lappal, papír golyóstollal.
Alapár: 676 Ft + áfa
Cikkszám:
AP791049
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Írószerek, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát, Környezetbarát tollak, Tollak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 100x190 mm |
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 60x100 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 100x190 mm |
| Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 60x100 mm | ||
![]() | III. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P2) | 2 | 50x6 mm |
![]() | IV. Test - balkezes | Tamponnyomás (P2) | 2 | 50x6 mm |
![]() | V. Test - klipsz folytatása | Tamponnyomás (P2) | 2 | 50x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP791049-02 (sárga natúr) | 7849 db |
![]() | AP791049-03 (narancssárga natúr) | 0 db |
![]() | AP791049-05 (piros natúr) | 15179 db |
![]() | AP791049-06 (kék natúr) | 7318 db |
![]() | AP791049-07 (zöld natúr) | 10990 db |
![]() | AP791049-10 (fekete natúr) | 22247 db |
![]() | AP791049-01 (fehér natúr) | 4496 db |
![]() | AP791049-25 (pink natúr) | 2375 db |
![]() | AP791049-06A (sötét kék natúr) | 2153 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 80 db |
| Export karton dimenziók | 38 x 21.5 x 45.5 cm |
| Térfogat | 0.03717 m3 |
| Nettó súly | 13.5 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 20 db |
| EAN kód | 5996425847816 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése














