| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Anyag súly | 70 g/m2 |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 210×200×10 mm |
| Termék tömege | 240 g |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
Grakky notesz
Újrahasznosított kartonból készült spirálozott jegyzetfüzet 70 vonalas lappal, kék tollbetétes golyóstollal és jegyzetjelölő csíkokkal (125 db nagy és 25 db kicsi).
Alapár: 1218 Ft + áfa
4925 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP741149
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 100x150 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 100x150 mm | ||
![]() | III. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P3) | 2 | 50x6 mm |
![]() | IV. Test - balkezes | Tamponnyomás (P3) | 2 | 50x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741149 | 4925 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 31.5 x 45 x 23 cm |
| Térfogat | 0.0326 m3 |
| Nettó súly | 12 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425433873 |
Kapcsolódó termékek
Subyard C egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 493 Ft |
| 200 db x | 449 Ft |
| 300 db x | 365 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok Plus öntapadós jegyzettömb
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 371 Ft |
| 200 db x | 326 Ft |
| 300 db x | 263 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Duppoc mappa
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1067 Ft |
| 100 db x | 830 Ft |
| 200 db x | 723 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - kék átlátszó
07 - zöld átlátszó
10 - fekete átlátszó
Bahhol névjegykártyatartó tok
58 Ft – 66 FtÁrtartomány: 58 Ft - 66 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 251 Ft |
| 200 db x | 211 Ft |
| 300 db x | 148 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





