| Szín | fekete, kék, szürke |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Méret formátum | A5 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 143×213×15 mm |
| Termék tömege | 366.67 g |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Chatom RPET vezeték nélküli töltős jegyzetfüzet
RPET poliészter borítású jegyzetfüzet bambusz betéttel, mobiltartó funkcióval és beépített vezeték nélküli gyorstöltővel (15W). 80 vonalas lappal, újrahasznosított papírból. A5 méretű. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 4131 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864032
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Írószerek, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - bal oldal | Szitanyomás (S2) | 2 | 50x150 mm |
![]() | II. Eleje - jobb oldal | Szitanyomás (S2) | 2 | 30x150 mm |
![]() | III. Bambusz rész | Gravírozás (E2) | 0 | 20x20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 20x20 mm | ||
![]() | IV. Hátulja | Szitanyomás (S2) | 2 | 130x150 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864032-06A (sötét kék) | 1659 db |
![]() | AP864032-10 (fekete) | 1926 db |
![]() | AP864032-77 (szürke) | 834 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 30 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 29 x 22 cm |
| Térfogat | 0.02042 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 13 kg |
| EAN kód | 5996425810223 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







