| Szín | fekete, kék, zöld, natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Anyag | Újrahasznosított műanyag (PP) |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 126×176×10 mm |
| Termék tömege | 220 g |
| Tollbetét színe | Kék |
Balsamea jegyzetfüzet
Újrahasznosított papír spirál jegyzetfüzet 80 vonalas lappal. A6 méretű. Tartalmaz egy újrahasznosított papír és újrahasznosított PP anyagú golyóstollat kék tollbetéttel.
Alapár: 1015 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800699
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Írószerek, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 80x140 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 80x140 mm | ||
![]() | III. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x6 mm |
![]() | IV. Test - balkezes | Tamponnyomás (P3) | 4 | 50x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800699-00 (natúr) | 4898 db |
![]() | AP800699-06 (kék) | 4996 db |
![]() | AP800699-07 (zöld) | 4944 db |
![]() | AP800699-10 (fekete) | 4976 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 39 x 28 x 20 cm |
| Térfogat | 0.02184 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12 kg |
| EAN kód | 5996425935544 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








