| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, szürke |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Méret formátum | A5 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 145×210×16 mm |
| Termék tömege | 280 g |
20x A5 műbőr jegyzetfüzet + logó
Újrahasznosított műbőr borítású jegyzetfüzet 100 vonalas lappal, újrahasznosított papírból. Megegyező színű könyvjelzővel és gumiszalaggal. A5 méretű.
Alapár: 34680 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800741-1
Kategóriák: Iroda & Megbeszélés, Írószerek, Jegyzetfüzetek, Jegyzetfüzetek & Jegyzettömbök, Környezetbarát, NÉPSZERŰ
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 100x150 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 70x70 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x30 mm |
| Szitanyomás (S1) | 2 | 100x150 mm | ||
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 120x175 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800741-VE-1 (Vegyes színek) | db |
![]() | AP800741-07-1 (zöld) | db |
![]() | AP800741-10-1 (fekete) | db |
![]() | AP800741-77-1 (szürke) | db |
![]() | AP800741-01-1 (fehér) | db |
![]() | AP800741-02-1 (sárga) | db |
![]() | AP800741-03-1 (narancssárga) | db |
![]() | AP800741-05-1 (piros) | db |
![]() | AP800741-06A-1 (sötét kék) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 35 x 25 cm |
| Térfogat | 0.03675 m3 |
| Nettó súly | 14 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425782735 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











