| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Anyag súly | 450 g/m2 |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 230×320×15 mm |
| Termék tömege | 197 g |
| Tollbetét színe | Kék |
Karruc iratmappa
Újrahasznosított papírból készült iratmappa 20 sima lapos jegyzettömbbel és golyóstollal. A tollat kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 742 Ft + áfa
11114 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP781741
Kategóriák: Iratmappák, Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 220x295 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 60x40 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 3 | 200x270 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 220x295 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 60x40 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 3 | 200x270 mm | ||
![]() | III. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x6 mm |
![]() | IV. Test - balkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x6 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP781741 | 11114 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 52 x 50 cm |
| Térfogat | 0.091 m3 |
| Nettó súly | 9.85 kg |
| Bruttó súly | 10.35 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425107538 |
Kapcsolódó termékek
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 15 kör alakú vonalzó, 15 cm
356 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 430 Ft |
| 200 db x | 316 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
Subyard B egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 420 Ft |
| 200 db x | 376 Ft |
| 300 db x | 300 Ft |
A - fehér
B - fehér
C - fehér
Couler 30 kör alakú vonalzó, 30 cm
493 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 542 Ft |
| 200 db x | 419 Ft |
| 300 db x | 363 Ft |
Drafter vonalzó
416 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 473 Ft |
| 200 db x | 361 Ft |
| 300 db x | 345 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok öntapadós jegyzettömb
69 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 254 Ft |
| 200 db x | 214 Ft |
| 300 db x | 146 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





