| Szín | fekete |
|---|---|
| Anyag | Műbőr |
| Méret formátum | A4 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Emblémázási módok | Dombornyomás, Gravírozás, Szitanyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 337×255×22 mm |
| Termék tömege | 556 g |
| Papír súlya | 70 g/m2 |
Duotone Zip A4 cipzáras iratmappa
A4-es, cipzáras műbőr iratmappa 20 lapos vonalas jegyzetfüzettel, jegyzettartó, névjegytartó és tolltartó résszel.
Alapár: 6886 Ft + áfa
1939 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP809453
Kategóriák: Iratmappák, Iroda & Megbeszélés
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Első borító - felső rész | Gravírozás (E1) | 0 | 60x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x40 mm | ||
| Dombornyomás (O1) | 0 | 70x50 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 200x70 mm | ||
![]() | II. Első borító - alsó rész | Gravírozás (E1) | 0 | 60x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x40 mm | ||
| Dombornyomás (O1) | 0 | 70x50 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 200x70 mm | ||
![]() | III. Hátsó borító | Gravírozás (E1) | 0 | 60x40 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 60x40 mm | ||
| Dombornyomás (O1) | 0 | 70x50 mm | ||
| Szitanyomás (S1) | 2 | 200x70 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809453 | 1939 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 53 x 28.5 x 36.5 cm |
| Térfogat | 0.05513 m3 |
| Nettó súly | 11.12 kg |
| Bruttó súly | 11.59 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425394570 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok Plus öntapadós jegyzettömb
201 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 371 Ft |
| 200 db x | 326 Ft |
| 300 db x | 263 Ft |
03 - narancssárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Pendula A6 notesz
530 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 793 Ft |
| 100 db x | 678 Ft |
| 200 db x | 555 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Duppoc mappa
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1067 Ft |
| 100 db x | 830 Ft |
| 200 db x | 723 Ft |
Clipsy A4 egyedi felírótábla, A4
egyedi ár ÁrInfóSzínes papírbetéttel termékár nélkül
| 300 db x | 29 Ft |
| 600 db x | 15 Ft |
| 900 db x | 10 Ft |
Subyard Zero egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 367 Ft |
| 200 db x | 323 Ft |
| 300 db x | 250 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




