| Szín | natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4820103000 |
| Anyag | Újrahasznosított papír |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 302×174×8 mm |
| Termék tömege | 236 g |
| Tollbetét színe | Kék |
Weeknot heti asztali tervező
Újrahasznosított papírból készült asztali tervező szett 50 dátum nélküli heti tervezőlappal, 100 öntapadós jegyzettel (4 színben) és 125 oldaljelölővel (5 színben). Újrahasznosított papír golyóstollal, kék tollbetéttel.
Alapár: 1218 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800166
Kategóriák: Asztali kiegészítők, Iroda & Megbeszélés, Írószerek, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 70x10 mm |
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 290x50 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800166-00 (natúr) | 5511 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 41 x 27 x 33.5 cm |
| Térfogat | 0.0370845 m3 |
| Nettó súly | 11.8 kg |
| Bruttó súly | 12.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425916130 |
Kapcsolódó termékek
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

